Skip to content Skip to footer

Office Manager | Kierownik Administracji

Natalia Samborska

Office Maganer w firmie Extendo Polska pełni kluczową rolę w zapewnianiu sprawnego funkcjonowania biura i koordynacji działań administracyjnych. Jej zadaniem jest zarządzanie codziennymi operacjami biurowymi, dbanie o efektywne wykorzystanie zasobów oraz utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta.
Natalia doskonale organizuje pracę biura, zarządza harmonogramami, a także wspiera zespół w realizacji ich celów. Jej profesjonalizm, umiejętność rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły przyczyniają się do sprawnego i efektywnego działania firmy.

Biography

Office Maganer w firmie Extendo Polska pełni kluczową rolę w zapewnianiu sprawnego funkcjonowania biura i koordynacji działań administracyjnych. Jej zadaniem jest zarządzanie codziennymi operacjami biurowymi, dbanie o efektywne wykorzystanie zasobów oraz utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta. Natalia doskonale organizuje pracę biura, zarządza harmonogramami, a także wspiera zespół w realizacji ich celów. Jej profesjonalizm, umiejętność rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły przyczyniają się do sprawnego i efektywnego działania firmy.

Formularz kontaktowy

    Translate »